Connect with us

Slot Taktikleri

Divine Fortune nasıl oynanır? Divine fortune hilesi

Netent firmasının belki de en popüler slot oyunu Divine Fortune. Netent sağlayıcısının dediğine göre RTP oranı %96.59. Volatility ise Medium olarak belirtilmiş. 2017 yılında piyasaya çıkmış.

Divine fortune arka plan müziği ve sembolleri ile tam mitoloji severlere göre bir slot. 3 satır 5 sütun ve 20 payline yani ödeme çizgisi ile oynanan bir slot. Fakat Divine Fortune slotunu asıl sevdiren kısmı bonus oyunları.

Jetonlarla spin çeviriyorsunuz. Minimum 20 jetonluk spin alabiliyorsunuz. Sol alt taraftan jeton değerini 0.01 yaparsanız bu da 0.2 TL’ye denk geliyor. Oynamak istediğiniz miktar jeton değerini ve jeton adedini ayarlayabilirsiniz. Oyun kazançları da jeton üzerinden değerlendiriliyor. Örnek veriyorum 3 tane sembol size 20 Jeton ödül veriyor. 20 jetonun sizin spindeki değeri kaçsa onu kazanıyorsunuz.

Divine fortune sembolleri Medusa, Phoenix, Minotaur, Nemean Lion. Yani sırayla türkçesi yılanlı kadın, aslan, boğa, kartal 🙂 Diğer semboller de iskambil kağıtlarında ki As, papaz, kız ve valeyi temsil ediyor. Sembol kazançları da bu şekildedir.

3 tane Medusa sembolü herhangi bir ödül çizgisinde yanyana gelirse 20 Jeton ödülü var. 5 tane gelirse 600 jeton ödül. Eğer sizin 20 jeton değeriniz 1 TL ise 30 TL kazanmış olacaksınız. Bu semboller dışında bonus oyunlarını tetikleyen ve diğer tüm semboller yerine geçen Wild sembolü bulunmakta bu da Beyaz Pegasus.

Wild sembolü pegasus geldiğinde , sembol aşağı düşene kadar freespin çevirir. Çevrilen freespin kazançları birikir ve kazanç olarak gelir. Her döndürmede pegasus sembolü bir satır aşağıya kayar. Örnek olarak bir pegasus en üst satırda geldi slot 3 el freespin çevirir. Eğer bu 3 elde tekrar pegasus gelirse o pegasus düşene kadar tekrar freespin çevirir.

Pegasus diğer tüm semboller yerine geçiyor. 2 tane Medusa bir tane pegasus aynı ödeme çizgisindeyse ödülü alırsınız.

Diğer bir bonus sembolü Zeus şimşeği, 3 tane bu sembolden gelirse 5 adet freespin, 4 tane gelirse 8, 5 tane gelirse 12 freespin verir. Freespinler dönerken pegasus sembolü gelirse ekstra pegasus aşağı düşene kadar freespin hakkınız olur.

Gelelim asıl büyük ödülü kazanabileceğimiz jackpot oyununa. Bonus oyununa giriş sağlayabilmeniz için en az 3 tane pegasus şekilli altından toplamanız gerekiyor. Eğer freespin boyunca 3 tane altını vazoya toplayabilirseniz bonus oyununa geçiş hakkı sağlıyorsunuz.

Bonus oyunda da topladığınız altınları hanelere rasgele dağıtıyor ve 3 freespin hakkı veriyor. Spinlerde bir altın daha bulursanız freespin sayınız tekrar 3’e çıkıyor. 3 el arka arkaya boş geçerse bonus oyun sona eriyor. Bonus oyunda büyük jackpotu kazanmak için 3 satırda da 5 tane altın olması gerekiyor. 1 satır doldurursanız minor, 2 satır doldurursanız major, 3 satır doldurursanız mega yani en büyük ödülü kazanırsınız.

Divine Fortune Hilesi

Sitemizde anlattığımız jackpot takip eden siteler bulunmakta. Divine Fortune hilesi olarak bahsedebileceğimiz bir yöntem bu sitelerden Divine Fortune en son ne zaman mega jackpot vermiş ve hangi aralıklarla mega jackpot veriyor bunu kontrol etmeniz. Jackpot verme ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğünüz anda da oyuna girmeniz. En çok kazandıran casino oyunları arasında bir slot. Genel olarak zaten Netent firmasının slotlarının mega jackpot oranları çok iyi.

Divine Fortune Demo

Netent’in kendi sitesine giriş yaparak Divine Fortune slotunu deneyebilirsiniz. Divine fortune hangi sitede var derseniz sitemizde reklamları bulunan siteleri tercih edebilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


https://rebrand.ly/epq8uvv