Connect with us

Slot Taktikleri

Slot volatilite nedir? Volatility ne demek?

Slot oyunlarında karşılacağınız iki terim var. Genel olarak oyunları açtığınızda görürsünüz. Biri RTP diğeri ise Volatility. Slot volatilitesi slot oyunlarında bakiyenizi kaybetme riskinizi ve jackpot miktarını belirlemek için verilen bir değer. Slot oyunlarında 3 çeşit Volatility değeri bulunmaktadır. Bunları tek tek anlatırsak daha anlaşılır olacak.

Low Volatility Slot ne demek

Düşük volatilite slotlarda neredeyse her el kazanabilirsiniz. Örnek olarak 1 TL koyarsınız 0.5 TL alırsınız, 1 TL koyarsınız 2 TL alırsınız ve genel olarak jackpot değerleri düşüktür. Bahsinizin 200-250 katını maksimum kazanabilirsiniz.

Low Volatility slotları kısaca sizin milyoner yapmaz ama uzun süre oyunda kalmanızı sağlar. Kasa yönetimini daha kolay yapabilirsiniz. Çünkü neredeyse her el kazanç sağlayacağınız için uzun süre boyunca çok zarar etmeyeceksiniz. Eğer yatırım bonusu kullanıyorsanız ve 1000 TL yatırayım 1200 TL çekeyim benim için yeterli diyorsanız, düşük volatilite slotlarını öneriyorum.

Medium Volatility Slot ne demek

Orta seviye volatiliteye sahip slotlar son zamanlarda çok popüler oldu. Sebebi yüksek ve düşük volatiliteye sahip slot oyunları arasında bir denge kurması. Şuan popüler olan Divine Fortune, Sweet Bonanza neredeyse bütün slot oyunları Medium Volatility oranına sahip.

Medium Volatility slot oyunları aynı zamanda bonus oyunlar da sunuyor. Bonus oyunlar ile kazancınızı katlayabiliyorsunuz. Kısaca hem kazanırsam da en azından sevineceğim kaybedersem de çok kaybetmeyim diyorsanız orta volatilite slotlar size göre.

High Volatility Slot ne demek

Milyoner olayım , milli piyango gibi slot istiyorsanız yüksek seviye volatiliteye sahip slot oyunlarına girebilirsiniz. 500 el spin karşılığında 0 kazanç ile karşılaşabilirsiniz. High Volatility slot oyunları tam riski sevenler için uygun slotlar. Bana sorarsanız high volatility slot oynuyorsanız yüksek bakiyeler ile oyuna girmeniz. Diğer taraftan jackpot değeri çok yüksek olacağı için oynayacağınız sitenin güvenilirliğine emin olmalısınız. Düşünün 1 TL’ ye 100.000 TL verdiğini. Bunu size zorluk çıkarmadan ödeyecek sitelerde oynamanız gerekiyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


https://rebrand.ly/epq8uvv